پارچه بازار
خانه / پارچه ترگال / قیمت پارچه ترگال صادراتی با کیفیت مناسب در بازار جهانی

قیمت پارچه ترگال صادراتی با کیفیت مناسب در بازار جهانی

پارچه ترگال از پرمصرف ترین پارچه های موجود در بازار داخل و خارج است که در داخل کشور توسط اکثر کارخانجات تولید شده و با توجه به ارزآوری آن در بازار خارج کارخانجات به صادرات آن روی آورده اند. عمده صادرات پارچه ترگال به کشور های آسیایی، خاورمیانه و اروپا انجام می گیرد. صادرات پارچه متری و طاقه ای انجام می شود. پارچه ترگال قيمت صادراتی آن با توجه به جنس، مدل، کیفیت و سایر ویژگی های پارچه متفاوت است. 

قیمت پارچه ترگال صادراتی با کیفیت مناسب در بازار جهانی

خرید پارچه ترگال صادراتی در بازار داخلی و خارجی

خرید پارچه ترگال صادراتی در بازار داخلی و خارجیپارچه ترگال در دو نوع ساده و کجراه تولید می شود که هر کدام در دوخت پوشاک مختلف به کار می رود. تنها تفاوت پارچه ترگال ساده و کجراه تراکم بافت و ضخامت پارچه است. پارچه ترگال برای دوخت لباس فرم مدرسه، لباس کار، لباس بیمارستانی، پوشاک، ملحفه و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده زیاد از این نوع پارچه در دوخت پوشاک مختلف باعث خرید و فروش زیاد این نوع پارچه هم در بازار داخل و هم در بازار خارج شده است. 

فروش پارچه ترگال مانتویی در بروجرد

فروش پارچه ترگال مانتویی در بروجردنساجی بروجرد از معتبر ترین نساجی ها در ایران است. یکی از بهترین و باکیفیت پارچه های ترگال در بروجرد تولید می شود. 

پارچه ترگال مانتویی در بروجرد توسط نمایندگی های کارخانجات و تولیدی ها به صورت عمده و بدون واسطه به فروش می رسد. اکثر این کارخانجات و تولیدی ها در شهر ها و استان های پر جمعیت نیز دارای شعبه و نمایندگی فروش هستند که می توان خرید خود را از این نمایندگی ها سریع تر انجام داد. 

سفارش پارچه ترگال فرم مدارس به صورت عمده در بازار تهران

سفارش پارچه ترگال فرم مدارس به صورت عمده در بازار تهرانپارچه ترگال به دلیل مناسب بودن قیمت و الیاف به کار رفته در تولید آن، برای دوخت لباس های فرم مدارس استفاده می شود. در خرید پارچه ترگال برای لباس فرم مدارس باید به نکات مهمی از جمله انتخاب رنگ، جنس پارچه، قیمت و عوامل دیگر توجه کرد.

اگر در شهر های دیگر زندگی می کنید و می خواهید پارچه ترگال فرم مدارس به صورت عمده سفارش دهید، می توانید قیمت پارچه در تهران را بررسی کرده و با قیمت عمده فروشی پارچه ترگال در شهر خودتان مقایسه کرده، نسبت به خرید پارچه با قیمت مناسب اقدام کنید.

قیمت انواع پارچه ترگال طرح دار در اصفهان

قیمت انواع پارچه ترگال طرح دار در اصفهانپارچه ترگال اصفهان از مرغوب ترین و باکیفیت پارچه های تولید شده در داخل کشور می باشد. کیفیت و قیمت مناسب پارچه ترگال طرح دار باعث فروش عالی این پارچه ها توسط تولیدی ها در اصفهان شده است. 

قیمت پارچه ترگال تک طرح دار به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از: 

  • جنس 
  • کیفیت آن 
  • طرح پارچه 
  • ابعاد ( طول و عرض پارچه) 
  • برند محصول 

مواردی که ذکر کردیم تأثیر بسزایی در تعیین قیمت پارچه دارند اما میزان عرضه و تقاضا و شرایط موجود در بازار عوامل دیگری هستند که نقش مستقیم و غیر مستقیمی در تعیین قیمت پارچه ترگال دارند. 

مشاور شما:
محمد مهدی ایپچیلر
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120160847
تلفن دفتر فروش: 02128422065
شماره فکس : 02128422135
پاسخگويي تلگرام: nasajineda2@
پاسخگويي واتس اپ: 09120160847
آدرس کانال: nasajineda@
آدرس سايت: www.nasajineda.com
پست الکترونیکی: info@nasajineda.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پارچه ترگال متری با کیفیت

پارچه ترگال در سراسر کارخانه های کشور تولید می شود و از مصرف بسیار بالایی در صنعت نساجی برخوردار است. لیست قیمت پارچه ترگال به وسیله شرکت های بزرگ نوشته می شود

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام