مشاوره و فروش

پارچه متقال

متقال یک نوع پارچه نخی است. این نوع پارچه از خانوادهٔ کرباس است اما از کرباس لطیف تر است. پارچه متقال به دلیل پرز ندادن و جذب رطوبت برای گردگیری و نظافت منزل بسیار مناسب است. متقال سبک، مقاوم و محکم است و پارچهٔ خنکی است. هنگامی که خیس باشد محکم تر می‌شود. نرم است و به راحتی اتو می‌شود. دوخت این پارچه بسیار راحت است. از این پارچه برای جداسازی تفاله انگور از شراب خام پس از مرحله تخمیر شراب سازی، نیز استفاده می‌شود.


پارچه کودری

پارچه کودری جزو پارچه های نخی هستند که با الیاف ویسکوز و به صورت تخت بافت تار و پودی در عرض های گوناگون تولید می شود .این پارچه پر مصرف و ارزان قیمت بوده و بیشتر در مغازه های پارچه فروشی به صورت متری و تولیدی های پوشاک و البسه زنانه استفاده می شود .

پارچه تترون

تترون یکی از پر فروش‌ترین پارچه های نساجی یا تار و پودی است که کاربرد گسترده این پارچه موجب خرید فروش عمده آن در بازار قماش کشور است. با گذشت زمان و پیشرفت دستگاه‌های نساجی، تولیدکنندگان پارچه در کشور نیز محصولات خود را با درجه کیفی بهتر به بازار عرضه می‌کنند. پارچه تترون یکی از بهترین محصولات کارخانه‌های نساجی کشور است که برای مصارف بسیار متفاوتی در بازار به فروش می‌رسند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع پارچه

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی


مدیر فروش نساجی ندا

09120455628


دفتر فروش نساجی ندا

02128422064


تلگرام

nasajineda3@


کانال تلگرام

nasajineda@


پاسخگویی واتساپ

کلیک


ایمیل

info@nasajineda.com


اینستاگرام

nasajineda@


فکس

02128422135

مدیریت مجموعه نساجی ندا

تماس با ما